Skip links

سوالات متداول

شما در سایت قالیشویی آیدین حضور دارید.

پرتکرارترین سوالات شما را پاسخ دادیم .. سوالاتپرتکرارهموطنانعزیز

پس از شستشو و آبگیری کامل فرش به صورت لول شده و اتو شده با هماهنگی با شما با احترام تحویل داده خواهد شد.

بله قالیشویی آیدین برای هر 8 شعبه خود در مناطق مختلف تهران جواز های ثبتی جداگانه ای را اخذ نموده است که در هنگام مراجعه پرسنل ما میتوانید شماره ثبت را از انها بخواهید ضمن اینکه روی فاکتورهای ارائه شده هم شماره ثبت موجود است.

 

ما سعی کرده ایم با استفااده از نیروهای با مهارت و تجهیزات مدرن این احتمال را به صفر نزدیک کنیم ولی قطعا هنوز ممکن است در قالیشویی آسیبی به فرش ها وارد شود که در صورت بروز تمامی ضرر و زیان شما توسط قالیشویی پرداخت خواهد شد.

در روزهایی که هوا بارانی و برفی باشد به تعداد ساعاتی که برف یا باران میبارد احتمال تاخیر وجود خواهد داشت.

پس از شستشو و آبگیری کامل فرش به صورت لول شده و اتو شده با هماهنگی با شما با احترام تحویل داده خواهد شد.

با وجود ماشین آلات پیشرفته امروزی، شما مشتری گرامی میتوانید فرشهای خود را در هر فصلی که نیاز به شستشو دارند به قالیشویی آیدین بسپارید.

پس از ثبت سفارش آنلاین بلافاصله همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را برای جمع آوری فرش ها و یا سایر خدمات با شما انجام میدهند.

قیمت شستشوی انواع فرش متفاوت است. شما میتوانید از طریق این لینک نرخ نامه اتحادیه قالیشویی را مشاهده کنید.

طبق سیاست ها و ارائه خدمات شرکت قالیشویی آیدین ایجاد همچین اتفاق هایی کاملا بعید است. اما اگر شما از شستشوی فرشها رضایت نداشته باشید می توانید با مدیریت مجموعه و یا سرویس کاران ما برای دوباره شویی اقدام کنید.

تمامی پیگیری ها توسط پرسنل شرکت قالیشویی آیدین انجام خواهد شد و با شما مشتری محترم نیز هماهنگی های لازم انجام می شود.

سرویس دهی شرکت ما در سراسر تهران می باشد. شما میتوانید در هرکجای تهران ک هستید با ما تماس بگیرید و یا سفارش آنلاین ثبت کنید. با هماهنگی های لازم با شما سرویس های ما به محل سکونت شما اعزام خواهند شد.

تماس سریع
سفارش آنلاین